10GBASE-LR X2 Fiber Optik Ethernet Alıcı-Verici Modülü SMF Kablo Tipi X2-10GB-LR =

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC
Model numarası: X2-10GB-LR =
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: $180/unit
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Kutu Ambalajı
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 200 / birim / gün
Açıklama: 10GBASE-LR X2 Modülü Fiber türü: 10GBASE-LR 1310 nm SMF
Kablo tipi: SMF Ürün durumu: Stock
Garanti: 1 Yıl Garanti Model numarası: X2-10GB-LR =
Vurgulamak:

sfp transceiver module

,

network sfp module

10GBASE-LR X2 Fiber Modülü cisco Optik Alıcı-Verici Modülü X2-10GB-LR =

Ürün Bilgisi

Cisco 10GBASE X2 modülleri şunları içerir:

● 10GBASE Ethernet desteği

● Bağlantı noktası ağa bağlanmak için çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış aygıtı bir Cisco anahtarının veya yönlendiricinin Ethernet X2 bağlantı noktasına takılır

● Arayüz seçiminde esneklik sağlar

● “you-like-populate” modelini destekler

● Cisco anahtarının veya yönlendiricinin, modülün Cisco tarafından onaylanıp onaylanmadığını tespit etmesini sağlayan Cisco kalite tanımlama (ID) özelliğini destekler.

● Aynı bağlantıda 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP ve 10GBASE SFP + modülleri ile optik birlikte çalışabilirlik var

Cisco X2-10GB-LR

Cisco 10GBASE-LR Modülü, standart tek modlu fiber (SMF, G.652) üzerinde 10 kilometrelik bir bağlantı uzunluğunu destekler.

Marka adı Cisco
Ürün model numarası X2-10GB-SR =
Form faktörü Eklenti modülü
Fiber türü 10GBASE-SR 850 nm MMF

İletim ve Alma

Dalgaboyu Aralığı (nm)

840 ila 860
Kablo türü MMF
Dalgaboyu (nm) 850

Cisco X2 ve Respective Kablolarını Sipariş Etme

Açıklama Ürün numarası
X2 Modülleri
SMF için Cisco 10GBASE-LR X2 Modülü X2-10GB-LR
CX4 (bakır) kablo için Cisco 10GBASE-CX4 X2 Modülü X2-10GB-CX4
MMF için Cisco 10GBASE-SR X2 Modülü X2-10GB-SR
MMF için Cisco 10GBASE-LRM X2 Modülü X2-10GB-LRM
MMF için Cisco 10GBASE-LX4 X2 Modülü X2-10GB-LX4 Kayıt
SMF için Cisco 10GBASE-ER X2 Modülü X2-10GB-ER
SMF için Cisco 10GBASE-ZR X2 Modülü X2-10GB-ZR
CAT6A / CAT7 bakır kablo için Cisco 10GBASE-T X2 Modülü X2-10GB-T

Şekil 1, X2-10GB-LR = görünümünü göstermektedir .

Tablo 2. Optik İletim ve Alma Özellikleri

Ürün tür İletim Gücü (dBm) * Güç Al (dBm) * İletim ve Alma Dalgaboyu Aralığı (nm)
Maksimum minimum Maksimum minimum iletmek Teslim almak
Cisco X2-10GB-SR 10GBASE-SR 850 nm MMF -1 ** -7.3 -1 -9.9 840 ila 860
Cisco X2-10GB-LRM 10GBASE-LRM 1310 nm MMF ve SMF 0.5 -6.5 0.5 -8.4 (ortalama) 1260 ila 1355
ve -6.5 (OMA’da) ***
Cisco X2-10GB-LX4 10GBASE-LX4 WWDM 1300 nm MMF Her şeritte -0.5 OMA'da şerit başına -6,75 Her şeritte -0.5 OMA'da şerit başına -14,25 Dört şeritli; toplam aralık: 1269 ila 1356
Cisco X2-10GB-LR 10GBASE-LR 1310 nm SMF 0.5 -8.2 0.5 -14,4 1260 ila 1355 1260 - 1565 ****
Cisco X2-10GB-ER 10GBASE-ER 1550 nm SMF 4 -4,7 -1 -15,8 1530 - 1565 1260 - 1565 ****

Bizim avantajımız

1.100% Cisco orijinal fabrika temiz seri mühürlü.
2. Kapsamlı Gerçek Envanter
3. Global Fiyat listesinden% 50 -% 92 tasarruf edin
4. Esnek ödeme sevkıyat
5. Eşsiz Deneyim Hizmeti

Nakliye

1. Hızlı: ödeme aldıktan sonra 2-3 gün içinde.
2. Güvenli: nakliye kırık kırık ekipman orijinal koruma ile köpük
3. Ekonomik: DHL, Fedex, TNT, EMS, Posta vb yoluyla düşük maliyetli ekspres ücreti.
4. Esnek: Biz de senin Gönderen Forwarder veya Pickup sizin iletici tarafından gemi

İletişim bilgileri
Andy

Telefon numarası : +8615017604163

Naber : +8615017604163