Cisco Nexus 9000 Serisi Anahtarlar, 48 Ports10G SFP + Anahtar N9K-C9372PX-E

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Cisco
Sertifika: FCC
Model numarası: N9K-C9372PX-E
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: $7312/unit
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Kutu Ambalajı
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 10 / ünite / gün
Ürün durumu: Hisse senedi Koşul: Yeni
ürün hattı: Cisco Nexus Katman 3 Anahtar Anahtarı Genişleme yuvası: 54
Garanti: 1 yıl Slot Türü: QSFP + ve SFP +
Vurgulamak:

cisco layer 3 switch

,

cisco nexus series switches

Cisco Nexus 9000 Serisi 48 Ports10G SFP + Anahtarı N9K-C9372PX-E

Ürün Bilgisi

Cisco Nexus 9372PX-E Anahtarı (N9K-C9372PX-E), Cisco Nexus 9372PX'in küçük bir donanım revizyonudur. Geliştirmeler, Cisco ACI modunda IP tabanlı uç nokta grubu (EPG) sınıflandırması için donanım yeteneğini içerir.

Ürün Kodu N9K-C9372PX-E
Limanlar 48 sabit 1 / 10GBASE-T ve 6 QSFP + bağlantı noktası
Form faktörü 1 RU
Verim (Tbps) 1,44
Desteklenen hız 1/10 Gigabit Ethernet hızı
40 Gigabit Ethernet yukarı bağlantı noktası

6 sabit QSFP + bağlantı noktası

· Gelişmiş QSFP + optikleri mevcut 10 Gigabit Ethernet fiberi kullanarak bağlantı sağlar.

· Anahtar, daha esnek işlemler için tüm portlarla paylaşılan 25 MB ek paket ara bellek alanı sunar

Tipik güç (AC ve DC) 210W
Maksimum güç (AC ve DC) 537W
En uzun önek eşleme (LPM) rotalarının maksimum sayısı 128000
CPU, SSD ve hafıza 64 GB SSD sürücü ve 16 GB bellek ile çift çekirdekli 2,5 GHz x86 CPU'lar, gelişmiş ağ performansı sağlar.
Tampon (MB) 37
İşletim sistemi NX-OS, ACI
Fanlar 4
Fiziksel (Y x G x D) 1,72 x 17,3 x 22,5 inç (4,4 x 43,9 x 57,1 cm)
Akustik % 40 fan hızında 48,5 dBA,% 70 fan hızında 64,9 dBA ve% 100 fan hızında 77.8 dB
Ağırlık (güç kaynakları veya fanlar olmadan) 22,2 lb (10,1 kg)

Daha fazla detay

Aşağıdaki tablo daha fazla bilgi gösterir

G / Ç Genişlemeleri
Toplam Genişleme Yuvaları Sayısı 54
Genişleme Yuvası Türü SFP +
Paylaşılan SFP Yuvası Yok hayır
SFP + Yuvaları Sayısı 48
Medya ve Performans
Desteklenen Ortam Türü Optik lif
Ethernet Teknolojisi 40 Gigabit Ethernet
İnternet teknolojisi 40GBase-X
Ağ ve İletişim
Katman Destekli 3
Güç açıklaması
Güç kaynağı Güç kaynağı
Yedekli Güç Kaynağı Desteği Evet
Yönetim ve Protokoller
idare edilebilir Evet
Fiziksel özellikler
Uyumlu raf ünitesi 1U
Form faktörü Rafa monte
Yükseklik 1.7"
Genişlik 17.3"
derinlik 22.5"
Diğer bilgiler
Ürün Ailesi Nexus 9300

ilgili ürünler

Aşağıdaki tablo N9K-C9372PX için önerilen öğeleri göstermektedir.

model Açıklama
QSFP-H40G-ACU10M QSFP bakır Cisco QSFP bakır doğrudan 40GBASE-CR4 kablosu QSFP-H40G-ACU10M takın
QSFP-H40G-CU1M QSFP bakır Cisco QSFP bakır doğrudan 40GBASE-CR4 kablosu QSFP-H40G-CU1M takın
QSFP-H40G-CU3M QSFP bakır Cisco QSFP bakır doğrudan 40GBASE-CR4 kablosu QSFP-H40G-CU3M takın
QSFP-H40G-CU5M QSFP bakır Cisco QSFP bakır doğrudan 40GBASE-CR4 kablosu QSFP-H40G-CU5M takın
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Modülü
SFP-10G-LR SMF 10 Gb / sn için 10GBASE-LR SFP + Modülü
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-verici modülü, MMF / SMF, 1310nm, DOM

İletişim bilgileri
Andy

Telefon numarası : +8615017604163

Naber : +8615017604163