Catalyst 6800 Ağ Modülü C6800-48P-SFP = 48-Port 1GE Fiber Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC
Model numarası: C6800-48P-SFP =
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: $6100/unit
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni cisco kutu ambalajı
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 20 / ünite / gün
Ürün adı: Catalyst 6800 Ağ Modülü C6800-48P-SFP = 48-Port 1GE Fiber Modülü Ürün türü: 6800 Serisi 1 Gigabit Modülleri
Telsiz Tipi: RJ-45 Maksimum Çerçeve Boyutu: 9216 bayta kadar / çerçeve
Bağlantı Noktaları / Arabirim / Konektörler: 48 bağlantı noktası; 1000BASE-SX, LX / LH, -ZX, -T; 1000BASE-cwdm; LC konektörü Zamanlayıcı: Açı Ağırlıklı Yuvarlak Robin (DWRR)
Port Başına Tampon Boyutu: Rx-166KB Tx-1,17MB Dahili Bellek: 1GB Varsayılan
Vurgulamak:

cisco network interface modules

,

cisco gigabit ethernet module

Catalyst 6800 Ağ Modülü C6800-48P-SFP = 48-Port 1GE Fiber Modülü

Açıklama: C6800-48P-SFP, Entegre DFC4 ile Katalizör 6800 48-Port 1GE Fiber Modül. Bu C6800-48P-SFP, C6800-48P-SFP = ile aynıdır. C6800-48P-SFP = bir yedektir.

Tablo 1, C6800-48P-SFP = 'nin hızlı özelliklerini göstermektedir .

Ürün Kodu

C6800-48P-SFP

ürün tipi

6800 Serisi 1 Gigabit Modülleri

Liman konektörü tipi

SFP alıcı-vericisine bağlı olarak LC (optik) veya RJ-45 (bakır)

Limanlar / Arayüz /
Konektörler

48 bağlantı noktası; 1000BASE-SX, LX / LH, -ZX, -T; 1000BASE-cwdm; LC konektörü

Liman yoğunluğu /
Şasi modeli

· 240 port /
C6807-XL
· 528 bağlantı noktası /
6513E
· 384 bağlantı noktası /
6509E

Maksimum Çerçeve Boyutu

9216 bayta kadar / çerçeve

Port Başına Sıralar (Tx = Aktarım, Rx = Al)

· Tx-1p3q8T
· Rx-2q8T

Zamanlayıcı

Açı Ağırlıklı Yuvarlak Robin (DWRR)

Port Başına Tampon Boyutu

· Rx-166KB
· Tx-1.17MB

Dahili Bellek

1GB Varsayılan

Güç Gereksinimleri

Sırasıyla 334.44 ve 339.44 Watt

Arka panel bağlantısı

Çift tam dubleks 20-Gbps anahtar kumaş kanalları (toplam 40 Gb / sn) kullanarak anahtar dokusuna bağlanır.

Şasi / yuva desteği

C6807-XL şasisinde 1-2 ve 5-7 numaralı yuvaları işgal edebilir. Herhangi bir yuvada işgal edebilir
Cisco Catalyst 6503E, 6504E, 6506E, 6509E ve 6509-VE. 1-6 ve 9-13 arası yuvaları bir arada
Cisco Catalyst 6513-E.

Süpervizör motoru

Supervisor Engine 2T ve Supervisor Engine 2TXL ile uyumludur.

Dağıtılmış yönlendirme ve performans

DFC4 veya DFC4XL kız kartları ile donatılmış olarak gelir, L2 için maksimum 60 Mpps, IPv4 ve MPLS iletimi için en iyi performansı ve IPv6 iletimi için 30 Mpps sunar.

Boyutlar (Y x G x D)

1,2 x 14,4 x 16 inç (3,0 x 35,6 x 40,6 cm). Şasideki bir yuvayı işgal eder.

Ağırlık

9.03 lb (4,1 kg)

Ürün Detayları

Şekil 1 C6800-48P-SFP'nin ön panelini göstermektedir.

Not:

Tek numaralı bağlantı noktaları

Hatta numaralı bağlantı noktaları

Aksesuarlar

Tablo 2, C6800-48P-SFP için önerilen öğeleri göstermektedir.

Kategori

model

Açıklama

GLC Seçenekleri

GLC-BX-U

1000BASE-BX SFP, 1310NM

GLC-SX-MMD

1000BASE-SX SFP alıcı modülü, MMF, 850nm, DOM

GLC-LH-SMD

1000BASE-LX / LH SFP alıcı modülü, MMF / SMF, 1310nm, DOM

Benzer Öğelere Karşılaştır

Tablo 3 C6800-48P-SFP ve C6800-48P-TX'nin karşılaştırmasını göstermektedir.

Ürün Kodu

C6800-48P-SFP

C6800-48P-TX

Açıklama

DFC4 ile 48 bağlantı noktalı SFP fiber Gigabit Ethernet Modülü

DFC4 ile 48 port Bakır Gigabit Ethernet Modülü

Limanlar / Arayüz /
Konektörler

48 bağlantı noktası; 1000BASE-SX, LX / LH, -ZX, -T; 1000BASE-cwdm; LC konektörü

48 bağlantı noktalı, RJ-45, 100m, Kategori 5 kablosu

Maksimum Çerçeve Boyutu

9216 bayta kadar / çerçeve

9216 bayta kadar / çerçeve

Port Başına Sıralar (Tx = Aktarım, Rx = Al)

· Tx-1p3q8T
· Rx-2q8T

· Tx-1p3q8t; Rx 2q8t

Port Başına Tampon Boyutu

· Rx-166KB
· Tx-1.17MB

· Rx-166KB
· Tx-1.17MB

Güç Gereksinimleri

Sırasıyla 334.44 ve 339.44 Watt

Sırasıyla 405 ve 410 Watt

Bizim avantajımız


1. Kapsamlı Gerçek Envanter
2. Global Fiyat listesinden% 50 -% 99 tasarruf edin
3. Esnek ödeme sevkıyat
4. Eşsiz Deneyim Hizmeti

Nakliye:


1. Hızlı: ödeme aldıktan sonra 2-3 gün içinde.
2. Güvenli: nakliye kırılmış ekipman durumunda koruma köpük ile orijinal paket.
3. Ekonomik: DHL, Fedex, TNT, EMS, Posta vb yoluyla düşük maliyetli ekspres ücreti.
4. Esnek: Biz de senin Gönderen Forwarder veya Pickup sizin iletici tarafından gemi.

İletişim bilgileri
Andy

Telefon numarası : +8615017604163

Naber : +8615017604163