WS-C2960X-24TS-L Gigabit Lan Cisco 2960x Katalizör 24 Portlu Fiber Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC
Model numarası: WS-C2960X-24TS-L
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: $580/unit
Ambalaj bilgileri: 57 * 43 * 19cm
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 50 / ünite / gün
Şimdi başvurun
Ürün adı: Gigabit Lan Cisco 2960x Katalizör 24 Portlu Fiber Anahtarı Yığın Bant Genişliği: 80g
anahtarlama bant genişliği: 100Gbps Durumu: Stock
Garanti: 1 Yıl Garanti Yönlendirme Performansı: 71.4 Mpps
Madde: Gigabit Yönetimli Anahtar Haberleşme: Tam Dubleks & Half-Duplex

WS-C2960X-24TS-L Gigabit Lan Cisco 2960x Katalizör 24 Portlu Fiber Anahtarı

Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-L'nin Hızlı Görünümü

Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-L LAN Tabanı istiflenebilir Katman 2 anahtarı, kampüs ve şube uygulamaları için kurumsal sınıf erişim sağlar. Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Tabanı
Cisco Catalyst 2960-X Serisi Anahtarlar sabit konfigürasyonludur, toplam sahip olma maliyetini düşürmek için operasyonel basitlik için tasarlanmıştır, akıllı servisler ve bir dizi gelişmiş Cisco IOS Yazılımı özelliği ile ölçeklenebilir, güvenli ve enerji verimli iş operasyonları sağlar.

WS-C2960X-24TS-L'nin Özellikleri

Ürün Kodu WS-C2960X-24TS-L
Muhafaza Tipi Rafa monte edilebilir - 1U
Özellik seti LAN Tabanı
Uplink Arayüzleri 4 x1G Uplink bağlantı noktası
Limanlar 24 x 10/100/1000 Ethernet
Yığın Sınırı 8
Yığın bant genişliği 80Gbps
Yönlendirme Performansı 71.4 Mpps
Anahtarlama bant genişliği 216Gbps
Veri deposu 256MB
Flash Bellek 64MB
boyutlar 4,5 x 27,9 x 44,5 cm
paket ağırlığı 4.0kg
İletim Bant Genişliği 108Gbps

Şekil 1, WS-C2960X-24TS-L görünümünü gösterir.

Şekil 2, WS-C2960X-24TS-L'nin ön panelini göstermektedir.


Ethernet yönetim portu Mod düğmesi
LED'leri değiştirin USB mini Tip B (konsol) bağlantı noktası
USB Tip A bağlantı noktaları RJ-45 konsol girişi
24 * 10/100/1000 port SFP modül portları

Şekil 3, Cisco 2960X-24TS-L anahtarının arka panelini göstermektedir.

Şekil 4 istiflenebilir kapasitesini göstermektedir:

 

Bu nasıl kullanılır?


Tablo 2, WS-C2960X-24TS-L'nin bazı aksesuarlarını göstermektedir.

Modeller

Açıklama

C2960X-BLOĞU = Catalyst 2960-X FlexStack Plus İstifleme Modülü isteğe bağlı
GLC-LH-SOF = 1000BASE-LX / LH SFP alıcı modülü, MMF / SMF, 1310nm, DOM
CAB-KONSOLU-RJ45 RJ-45'li konsol kablosu 6 fit
CAB-KONSOLU-USB USB Tip A ve mini-B konektörlerle birlikte 6 ft konsol kablosu

Paket teslimatı

Satış birimleri Tek öğe
Paket Tipi CISCO F / S NIB orijinal mühürlü kutu içinde ve kırık onu korumak için başka bir boş karton kutu
gönderi UPS, DHL, EMS, FEDEX, TNT, EMS, POSTAL vb. Müşteriler tarafından diğer seçenekler ile gönderilir.
Teslim süresi Ödeme onaylandıktan sonra 48 saat içinde hızlı ulaşım süresi
Miktar (Adet) <30 31 - 100 > 100
Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Gün saati) 2 3 Müzakere etmek

Neden bizi seçmelisiniz

Garanti Profesyonel cisco ajanlarından 1 yıl garanti
Hizmet 24 saat çevrimiçi hizmet
Kalite Cisco Fabrikasından% 100 Orijinal Cisco Sızdırmazlık Ürünleri.
Fiyat Çin anakara gelen büyük bir İndirim ile Rekabetçi Fiyat
Avantajları Cisco Çin Temsilcileri
Çözüm ve kurulumlar için yapıcı öneriler sunmak.

İletişim bilgileri
arron

Naber : +8615217961002